FETHİYE LİONS KULÜBÜ DERNEĞİFETHİYE LIONS CLUBHizmet Ediyoruz - We Serve

Hizmet Ediyoruz - We Serve

4 Kasım 2014 Salı

15.Altın Zar Tavla Turnuvası 4-5-6 Kasım 2014
İhtiyacı olan öğrencilerin eğitimlerine katkı için düzenlediğimiz, geleneksel hale dönüşen Altın Zar Tavla Turnuvası 4 Kasım’ Salı günü saat 20:00’ da başladı. 5 Kasım Çarşamba akşamı devam etti ve 6 Kasım Perşembe günü saat 19:00’ dan ertesi gün yani 7 Kasım Cuma günü sabah saat 03:00’ de final karşılaşmasının sonuçlanması ile bitti.
Fethiye’ de eğitime destek için ilk kez 2003 yılında başlattığımız Tavla Turnuvamızın bu yıl 15.’sini yaptık.
Gelirinin tamamı eğitime destek olmak amacıyla burs olarak verilen turnuvamıza katılan ve centilmence yarışan tüm tavla severlere, turnuvamıza mekan sahipliği yapan Sultan’s Aquapark’ın değerli yöneticilerine ve personellerine, turnuvanın duyurulmasında katkısı bulunan basın mensubu arkadaşlarımıza, iyi dilekleri ile turnuva açılışımızı yapan Fethiye Ticaret Odası Başkanı Sn. Akif Arıcan’a, turnuvanın son saatine kadar destekleri ile yanımızda olan Sn. Durmuş Arıcan’a ve turnuva boyunca hakemlik görevini üstlenerek müsabakaların keyifli bir ortamda centilmence oynanmasında büyük katkıları olan Sn. Handan Yılmaz Baydar’a ve Sn. Temel Çatal’a en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Turnuva sonucunda 1. olarak Altın Zar ödülünü alan Sn. Tuhan Topkaç’ı, 2. olan Gümüş Zar ödülünü alan Sn. Bayram Söğüt’ü ve 3. olarak Bronz Zar ödülünü alan Sn. Hasan Talaş’ı yürekten kutlarız.
Çocuklar bizlerin geleceği, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğidir. Geleceğimiz için onların eğitimine destek olmaya devam edeceğiz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder